Hej, chyba pomysł z tłumaczeniem forum jest trochę chybiony. Domyślnie mi się otwiera forum w języku angielskim, ale widać, że ludzie piszą posty po polsku (przynajmniej Ci co potrafią obejść błąd na forum podczas rejestracji, ale o tym w innym wątku). Te posty potem forum traktuje jako angielskie i próbuje tłumaczyć je z angielskiego na polski i wychodzą jakieś straszne językowe potworki.
Myślę, że forum po polsku w zupełności wystarczy. Zawładnij najpierw polskim rynkiem game dev, a potem wyjdziesz na świat.
uważaj bo jeszcze powie że hejtujesz
Uważam, że te tłumaczenia to dzieło sztuki, przypadkowe, ale się udało.
Myślałem nad stroną tylko w języku polskim, ale musi być po angielsku bo to duży rynek.
Zacząłem też uczyć się Hiszpańskiego. Więc są 3 języki.
