Notifications
Clear all

Tłumaczenie forum


(@zablokowanyfannayt)
Active Member
Joined: 2 months ago
Posts: 5
Topic starter  

Hej, chyba pomysł z tłumaczeniem forum jest trochę chybiony. Domyślnie mi się otwiera forum w języku angielskim, ale widać, że ludzie piszą posty po polsku (przynajmniej Ci co potrafią obejść błąd na forum podczas rejestracji, ale o tym w innym wątku). Te posty potem forum traktuje jako angielskie i próbuje tłumaczyć je z angielskiego na polski i wychodzą jakieś straszne językowe potworki.

 

Myślę, że forum po polsku w zupełności wystarczy. Zawładnij najpierw polskim rynkiem game dev, a potem wyjdziesz na świat.



   
Quote
(@sanchez)
New Member
Joined: 2 months ago
Posts: 4
 

uważaj bo jeszcze powie że hejtujesz



   
ReplyQuote
(@developer)
Active Member
Joined: 2 months ago
Posts: 4
 

Uważam, że te tłumaczenia to dzieło sztuki, przypadkowe, ale się udało.



   
ReplyQuote
(@admin)
Member Admin
Joined: 6 months ago
Posts: 12
 

Myślałem nad stroną tylko w języku polskim, ale musi być po angielsku bo to duży rynek.

Zacząłem też uczyć się Hiszpańskiego. Więc są 3 języki.



   
ReplyQuote
Share:
Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube
×